Ceriņu laiks…

Iedvesmojoties no dabas, ienesam aktuālos toņus guļamistabā. Izvēlies gultas veļu no smalkā satīna, kokvilnu vai lina. Ar neuzkrītošu rakstu, dinamiskām strīpām vai pludinātos akveraļa toņos.

Lasīt tālāk
Vasaras segu piedāvājums!

🌞Sākam domāt par plānākām segām! Laiks kļūst siltāks un varam nomainīt biezās ziemas segas uz plānākām vasaras sezonas segām. 🌿🎋🌺 Izvēlies sev piemēroto segu:✅ universālo aitas vilnas✅ vieglo 100% kokvilnas✅ perfekto zīda/lina pārklājuma un pildījuma Mājaslapas sadaļā Segas var izlasīt visu par katru no segu veidiem.  Tiekamies Miedziņš veikalā Tērbatas ielā 59/61 P-Pk 11-18 S 11-17

Lasīt tālāk
Viss foršai mājās palikšanai…

Ja jāpaliek mājās, tad tā, lai ir forši… ar grāmatu un kafiju, ar kopīgām vakariņām, ar vairāk kopīgi pavadītu laiku. Mūsu veikalā Miedziņš var iegādāties visu nepieciešamo patīkamai mājās palikšanai. Un tie ir matrači, segas, spilveni, gultas veļa, lieli un mazi dvieļi, galdauti un sedziņas. Tiekamies Tērbatas ielā 59/61 P-Pk 11-18 S 11-17 Sv. slēgts . 

Lasīt tālāk
Turpinām strādāt

🤞Veikals Miedziņš turpina strādāt ievērojot visus ierobežojumus, ar saīsinātu darba laiku, bet arī sestdienās no 11.00 līdz 17.00.

Lasīt tālāk
Pavasaris guļamistabā

💙 Pavasara aktuālie toņi guļamistabā…. Gultas veļa gaišos, pavasarīgos toņos atsvaidzinās noskaņu un izvēlētais dizains piešķirs istabai jaunu raksturu.

Lasīt tālāk
Pavasaris ir klāt!

Ir piektdiena un pavasara sākums… dažas lietas ir un paliek nemainīgas! Gaidīsim siltās dienas, plaukstošos ziedus, svaigos zaļumus.

Lasīt tālāk
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem