Rūpējoties par Jūsu miega kvalitāti

Piemērota spilvena pareiza izvēle ir tikpat svarīga, kā pareiza matrača izvēle. To varētu salīdzināt ar darba vietas iekārtošanu, ja strādājam pie datora. Par katru nevērīgu izvēli darbam ar datoru, ar laiku varam maksāt ar sāpošu muguru, galvassāpēm vai galvas reiboņiem. Tas pats attiecas arī uz spilvena izvēli, tā nepiemērotība ar laiku sagādās sliktu miegu nakts laikā.

Tādēļ arī spilvens būtu jāizvēlas, ņemot vērā katram savus ieradumus, gulēšanas pozu, kā arī veselības problēmas, ja tādas pastāv.

Jāpatur prātā, ka ne tikai jāsēž, bet arī jāguļ ar taisnu mugurkaulu.

Ja ir ieradums gulēt uz muguras vai sāniem, galvenais princips – spilvenam jābalsta gan galva, gan tā dēvētā kakla daļa –  mugurkaula izliekums kakla daļā. Pareizi guļot, tam jābūt visam aizpildītam, spilvena atbalstītam.

Nozīme ir arī spilvena lielumam, pārvalka materiālam un izgatavošanas materiālam. Par piemērotākajiem varētu būt tādi, kuri pielāgojas galvas un kakla formai, palīdzot noturēt mugurkaula kakla izliekumu pēc iespējas anatomiski pareizākā pozīcijā.

Aicinām Jūs iepazīt mūsu lielisko spilvenu pasauli, kur atradīsiet piemērotus spilvenus visām gaumēm, ieradumiem un vajadzībām!

Vācijas uzņēmuma f.a.n. izstrādātie Sleep & Care programmas spilveni perfekti pielāgojas cilvēka ķermeņa anatomijai, un tādēļ ieteicami kā lielisks atbalsts muguras kakla izliekuma atbalstam.

Jūsu izvēlei piedāvājam dažādu materiālu, pildījumu, izmēru un pielietojuma spilvenus:

Izvēlieties sev piemērotāko!

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem