Jūlijs… vasaras viducī

Baudam vasaras viduci jūlijā… ☺️🏖💦💐Ieskaties mūsu tiešsaites veikalā e-veikals.miedzins.lvTiekamies klātienē Miedziņš veikalā Tērbatas ielā 59/61

Lasīt tālāk
Pludmales toņi vannas istabā

Lietainās 💦 dienās pludmales 🏖sajūtu radam paši…. Smilšu toņu un jūras zilgano nokrāsu dvieļi piestāvēs ikvienai vannas istabai. Iepērcies tiešsaitē https://e-veikals.miedzins.lv vai nāc uz Miedziņš veikalu Tērbatas ielā 59/61.

Lasīt tālāk
e-veikalā viss skaistai vasarai

🌞Baudi vasaru un taupi laiku iepērkoties e-veikalā🛒- dvieļi atpūtai pludmalē🏖 un rīta peldei, plānās vasaras segas svaigam miegam🌙, ceļojuma spilveni īsākam vai garākam braucienam 🚗 un daudz citas noderīgas mājas tekstila preces. Tiekamies Miedziņš veikalā Tērbatas ielā 59/61 vai iepērcies https://e-veikals.miedzins.lv

Lasīt tālāk
Darba laiks Līgo svētkos

Strādājam sestdien 20. jūnijā un arī pirmdien 22. jūnijā, lai Līgo svētkiem ir gan balts galdauts, gan segas un spilveni Jāņu rītam !

Lasīt tālāk
Viss rīta peldei…

Un kā ar peldi agrā vasaras rītā…. un starp citu arī viena no Līgo nakts tradīcijām ir iešana peldēt, jo šajā laikā ūdens ir īpaši dziedinošs. Šādam burvīgam vasaras rītam noteikti noderēs liels un mīksts dvielis, kā arī komfortam noteikti ir nozīme – tas ir tik ērti pēc peldes uzvilkt tikai halātu… Iepirkties tagad var […]

Lasīt tālāk
E-veikals atvērts!

Tagad būsim ērti sasniedzami ikvienā mājā – nāc un iepērcies mūsu jaunajā e-veikalā! Izvēlies preces gulamistabai o aktuālā sezonu piedāvājuma, ieskaties dvieļu sadaļā un protams arī bērnu gultas veļu piedāvājumā.

Lasīt tālāk
Bērnu priekam un miegam

Lai visiem jautra Starptautiskā bērnu aizsardzības diena 👶❤️ un mūsu veikalā atradīsi visu bērnu guļamistabai. Dažādu dizainu gultas veļu, spilvenus, pielāgotus atbilstoši bērna vecumam, segas dažādām sezonām, kā arī mīkstākos dvieļus, bērnu maigajai ādā.

Lasīt tālāk
Ceriņu laiks…

Iedvesmojoties no dabas, ienesam aktuālos toņus guļamistabā. Izvēlies gultas veļu no smalkā satīna, kokvilnu vai lina. Ar neuzkrītošu rakstu, dinamiskām strīpām vai pludinātos akveraļa toņos.

Lasīt tālāk
Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem