HerdingSchlafgutFleuresseKaeppel

Uzņēmums, kura pirmsākumi meklējami tālajā 1918. gadā. Tas savu darbību sāka kā izejvielu un neapstrādātu audumu ražotājs. Drosmīgi turpinot uzņemto kursu, 1957. gadā kā pirmie Eiropā ieguva Disney licences tiesības uz mājas tekstilizstrādājumiem. Nu jau vairāk kā 60 gadus veiksmīgi turpina darbošanos licencēšanas nozarē un priecē bērnus ar aizraujošiem gultas veļas dizainiem.

Herding ar nevainojamu kvalitāti veido gultas veļas zīmējumus un rakstus, kas atspoguļo aktuālo multfilmu un filmu motīvus un to galvenos varoņus. Tendences, kas aktuālas mūsu bērnu kino pasaulē un, nenoliegsim, bieži vien aizrauj arī mūs pašus.

Padariet aizraujošu gulēt iešanu savam mazajam ietērpjot viņa gultiņu mīļāko multfilmu varoņu tēlos!

Priekšrocības:

 • 100% kokvilna;
 • mazgājama līdz 60° C temperatūrai, var žāvēt veļas žāvētājā;
 • ar slēptu slēdzēju;
 • populāru multfilmu / filmu varoņi dizainos;
 • licencēti dizaini;
 • ražota un sertificēta saskaņā ar Oeko Tex Standard 100.

Izmērs:

135 / 200 cm

“Mēs ražojam savu mīlīgi izstrādāto bērnu gultas veļu no tīras kokvilnas. Tā ir lieliski piemērota mazajiem čučētājiem, jo ​​tajā ir viss nepieciešamais, lai bērniņi labi izgulētos. Papildus jaukiem, bērniem draudzīgiem motīviem, mēs pievēršam lielu uzmanību trikotāžas auduma augstajai kvalitātei gultas veļā. Gultas veļa ir ārkārtīgi mīksta, absorbējoša un elpojoša. Mūsu klientu iecienītākā bērnu gultas veļa Lācītis ar mīlīgiem, maziem lāčukiem tās dizainā ir mūžīga klasika, kas lieliski iederēsies jebkura mazuļa gultiņā.”

Tā par savu unikāli izstrādāto bērnu gultas veļas līniju izsakās Vācijas uzņēmums Schlafgut.

Īpaši mīksta, mīļa, viegli kopjama, absorbējoša un piemērota veļas žāvētājam – lieliski piemērota vismazākajiem miega baudītājiem.

Priekšrocības:

 • 100% kokvilna, trikotāža;
 • bērniem draudzīgi motīvi;
 • visu sezonu bērnu veļa – mīksta, absorbējoša, elpojoša un izturīga.

Izmēri:

Vismazākajiem – 100 x 135cm – piemeklējiet atbilstošu segu un spilvenu
Gudriniekiem – 135 x 200cm – piemeklējiet atbilstošu segu un spilvenu

Ja arī Jūs vēlaties savam mazulim pašu maigāko gultas veļu pasaulē, tad izvēlieties Schlafgut!

Fleuresse apzīmē modernu, radošu, visaugstākās kvalitātes zīmola gultas veļu. Fleuresse gultas veļu padara īpašu ne tikai vizuālie aspekti, bet arī dziļas zināšanas par tekstilizstrādājumiem, augstvērtīgās izejvielas, labākās iespiedkrāsu sistēmas, augsta kvalitāte un saudzīgi ražošanas procesi. Kvalitāte kopš 1805. gada un izcilas zināšanas gultas veļas radīšanā jau sestajā paaudzē.

Aizmigšana un pamošanās pazīstamā vidē ir ārkārtīgi svarīga, lai zīdaiņi un mazuļi justos droši un drošībā. Jums kā vecākiem vai vecvecākiem vajadzētu maksimāli izmantot iespēju šo vidi radīt, piemēram, ar Fleuresse jaukajiem gultas veļas dizainiem. Tā izgatavota ievērojot augstus vides un sociālos standartus, un priecēs Jūsu mīļo mazuli ar savu jautro un glīto dizainu.

Izturīga, draudzīga ādai ar iestrādātu slēpto slēdzēju. Gultas veļa būs ne tikai viegli kopjama, bet arī gulētiešanu padarīs interesantu, jo mazajiem patiks nebēdnīgais dizains. Skaitiet aitiņas kopā ar mazo, jo ir zināms, ka aitu skaitīšana palīdz aizmigt un aizvediet viņu līdz smieklīgo aitiņu sapņu pasaulei.

Priekšrocības:

 • 100% kokvilnas veļa
 • augstākās kvalitātes materiāli
 • Oeko-Tex Standard 100, 1. produktu klases sertificēta bērnu gultas veļa
 • ar slēptu rāvējslēdzēju
 • mazgājama līdz 60 °C, piemērota veļas žāvētājam
 • elpojoša un viegli kopjama

Izmēri:

100 / 135 cm

Kaeppel radītā bērnu gultas veļas kolekcija Junior ir pārliecinoši nostiprinājusies tirgū, pateicoties mīlošiem motīviem tās dizainā. Ar šiem aizraujošajiem dizainiem dzīvīgums ienāk ikviena bērna gultiņā.

Vācijas uzņēmums Adam Kaeppel dibināts 1937. gadā un priecē savus klientus ar lielisku gultas veļas kvalitāti jau vairāk kā 80 gadus. Pieteikuši sevi kā vienu no senākajiem gultas veļas ražotājiem Eiropas tirgū, kur veiksmīgi turpina savu attīstību līdz pat mūsdienām un ir kļuvuši par vienu no absolūtiem modernas un kvalitatīvas gultas piederumu piegādātājiem.

Kvalitātes izpratne, absolūta orientācija uz klienta vēlmēm un savlaicīga tendenču izzināšana un ieviešana ir uzņēmuma Kaeppel veiksmes garants.

Tradīciju apzināšanās apvienojumā ar pastāvīgu pielāgošanos pašreizējām izmaiņām tirgus vidē ir uzņēmum panākumu pamats. Ražošanas procesā tiek ievēroti jaunākie atklājumi par cilvēka veselību un vides aizsardzību.

Sīkākus norādījumus par individuāli piemērojamiem kopšanas noteikumiem vienmēr atradīsiet uz iepakojuma esošās informācijas. Bet, par mūsu ieteikumiem gultas veļas kopšanā lasiet te.

Priekšrocības:

 • 100% kokvilna;
 • atbilst Oeko-Tex Standard 100;
 • jauki un mīlīgi dizaini;
 • mazgāt līdz 60° C temperatūrai, var žāvēt veļas žāvētājā;
 • ar slēpto rāvējslēdzēju (mazgājot, lūdzu aizvērt).

Izmēri:

Vismazākajiem – 100 x 135cm – piemeklējiet atbilstošu segu un spilvenu
Gudriniekiem – 135 x 200cm – piemeklējiet atbilstošu segu un spilvenu


Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem