Moderna, radoša un visaugstākās kvalitātes – ekskluzīva savā būtībā.

Uzņēmums Fleuresse GmbH ar dziļām saknēm gultas veļas ražošanas tirgū kopš 1805. gada. Viss aizsākās ar dziju, no tās izstrādājumu radīšanu un pārdošanu, bet jau 1930. gadā uzņēmums bija lielākais kokvilnas vērpējs un audējs visā Eiropā. Tas ļāva pēc Otrā pasaules kara kļūt par vienu no nozīmīgākajiem tekstilrūpniecības uzņēmumiem Vācijā.

Šodien Fleuresse apzīmē modernu, radošu un visaugstākās kvalitātes gultas veļu. Katru gadu tiek radīti vairāk nekā 50 jauni dizaini gultas veļas pasaulei, kuri lielā mērā nosaka Eiropas gulēšanas kultūras tendences.

Izcilas tipogrāfijas krāsas, augstas kvalitātes un saudzīgi ražošanas procesi, sertifikāts atbilstoši ÖKO-TEX Standard 100. Tieši detaļas padara Fleuresse gultas veļu par kaut ko īpašu. Pareizi kopjot, gultas veļa kalpos gadiem ilgi – tā gadiem ilgi paliek skaista.

Fleuresse Jums piedāvā modernu gultas veļu visos standarta un lielizmēra izmēros. Dažādajās kolekcijās jūs atradīsit daudzas lietas: ziedu rakstus, grafiskos dizainus, kā arī neparastas kombinācijas un gultas veļu, kura radīta iedvesmojoties no modernās mākslas.

Veļa, kura ievedīs Jūs absolūti neticamā sapņu valstībā, no provinces vienkāršības līdz greznam Šveices satīnam, no sildošā flaneļa veļas līdz Palazzo Premium klasei, no sportiski elegantai līdz izsmalcinātiem žakarda rakstiem un vēl un vēl un vēl…. ļaujieties aizmirsties laikā un telpā…..baudiet ik nakti!

Priekšrocības:

  • 100% kokvilna;
  • augstākās kvalitātes materiāli;
  • moderni – ekskluzīvi  dizaini;
  • Oeko – Tex Standart sertificēta.

Dažādi izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm
155 x 220 cm
200 x 200 cm
200 x 220 cm
220 x 240 cm

Gultas piederumi ar stilu cilvēkiem ar stilu!

Lins un kokvilna

Trikotāža

Mako satins

Flanelis

Damasts


Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem