Cawö – augstākās kvalitātes halāti. Individuāls dizainu un stilu klāsts – radīts tieši Jums! Vācu uzņēmums Cawö jau vairāk nekā 60 gadus ražo izsmalcinātus sieviešu un vīriešu frotē halātus. Ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un prasmēm. Lieliski dizaini un izcila pieczvaigžņu kvalitāte.

Ražoti no 100% kokvilnas, ar rūpēm un prasmi, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta detaļām. Cawö mērķis ir, lai jūs vienmēr būtu pilnībā apmierināti ar viņu radītajiem produktiem. Mūsu mērķis sniegt jums šo iespēju!

Produkti ir sertificēti ar Eko-Tex un nesatur veselībai bīstamas vielas saskaņā ar Eko-Tex Standartu 100. Ražotāja meistarība atbilst vismodernākajai rūpniecības inženierijai.

Sieviešu un vīriešu stila halāti, kas izgatavoti no 100% kokvilnas pūkaina frotē auduma, kā arī dažādu krāsu velūra. Dažādu krāsu, dizaina, rakstu un ornamentu attēlojums uz halātiem padarīs neatkārtojamu Jūsu personību.

Jūs neatstās vienaldzīgus to izcili grafiskais dizains, īpaši pūkainā un maigā sajūta saskarē ar ādu. Viegli tīrāmi un piemēroti veļas žāvētājiem.

Papildiniet vannas istabu arī ar izsmalcinātiem Cawö dvieļiem un piešķiriet vannas istabai dvēseli!

Cawö sieviešu peldmēteļi – izmēru tabula:

32/34 – XS
36/38 – S
40/42 – M
44/46 – L
48/50 – XL
52/54 – XXL

Cawö vīriešu peldmēteļi – izmēru tabula:

46/48 – S
50/52 – M
54/56 – L
58/60 – XL

Halāti, kuri radīs neaizmirstamas sajūtas!

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem