Izbaudiet tikai kvalitatīvu miegu! Vai katru nakti esiet labi izgulējies? Pilnvērtīgs nakts miegs ikvienam no mums ir ļoti svarīgs, tas ir kā gaiss, bez kura nevar iztikt neviens. Būtisks  laba miega priekšnosacījums ir ne tikai pietiekošas fiziskās aktivitātes dienā un veselīgs uzturs, bet arī pareizi izvēlēts matracis.

Ja par sportisko pusi un uzturu mēs nebūtu lielākie padomdevēji, tad vienu varam apgalvot, ka matraci mēs palīdzēsim izvēlēties. Piedāvājam augstākās kvalitātes matračus plašā izvēlē ar dažādām ražošanas tehnoloģijām – gan augsti uzpūstu putu gan atsperu matračus, gan šo divu veidu kombinācija apvienota vienā. 

Jau vairāk nekā 25 gadus strādājam ar labi iepazītu ražotāju, kas ievēro agstus kvalitātes un ētikas kritērijus:

  • augstākās kvalitātes materiāli;
  • apstrādes precizitāte un saudzīgums;
  • droša kvalitāte visos ražošanas etapos, sākot no izejvielu apstrādes līdz gatavai produkcijai;
  • apkārtējai videi draudzīgu ražošanas tehnoloģiju izmantošana.

 

Kāpēc matračiem ir vairākas zonas?

A – elastīga galvas / pakauša zona (1 – 2 zona)
B – mīksta plecu zona (3 zona)
C – atbalstoša vidus zona (4 zona)
B – mīksta ceļu – kāju zona (5 – 6 zona)
A – elastīga kāju zona (7 zona)

Viens no priekšnoteikumiem labam matracim ir, lai tas būtu elastīgs dibena vietā un atbalstošs muguras daļā – daudzzonu atbalsta sistēma elastīgai un ērtai gulēšanai. Atšķirīgās elastības jeb stipruma pakāpes atbilst ķermeņa smaguma punktu un svara sadalījumam guļot. Viss ir ļoti vienkārši, cilvēka ķermenim nepieciešams atbalsts, kas nodrošina mugurkaula, muskuļu un nervu optimālu atslābināšanos apguļoties un baudot nakts mieru.

Gultas līstes un voilaks

Lai matrača veidotās zonas varētu pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas svarīgs noteikums ir matrača saderība ar izliektām gultas līstēm. Nevajag aizmirst arī par voilaku, kurš pilda sava veida bufera funkciju starp izliektām līstēm un matraci.

Matraču cietība un vienmērīgs nolietojums

Matračiem piemīt arī cietības jeb stingruma pakāpes ko apzīmē ar H2, H3, H4 un H5. Parasti tās ir norādītas uz matrača birkas. Cietība nosaka matrača piemērotību cilvēkiem ar dažādu svaru.

H2 – 85 / 90 kg
H3 – līdz 110 kg
H4 – līdz 140 kg
H5 – virs 140 kg

Sīkāk lasīt šeit: Matraču cietības pakāpes.

Matraču pārvalki ir izgatavoti no augstas kvalitātes polsterētas un nošūtas dubultās trikotāžas auduma, tie ir ļoti izturīgi ar labu gaisa apmaiņas funkciju, kas ideāli notur siltuma balansu nakts laikā.

Matraču pārvalku malās ir iestrādāti slēdzēji, lai tos varētu ērti noņemt un, ja nepieciešams, izmazgāt. Vai tas nav lieliski, nekādu traipu, vienmēr tīrs kā jauns!

Sānu malās iestrādāti divi rokturi, lai matraci varētu mainīt pusēm / grozīt. Kam tas nepieciešams? Par to, kā matracis varētu kalpot vienmērīgi, lasiet šeit: Vienmērīgs matrača nolietojums. Kā to panākt?

Lai matracis vienmēr izskatītos tīrs un kopts, kā arī, lai to pasargātu no dažādiem traipiem, sviedru atstātām pēdām un ādas lobīšanās, iesakām papildus aizsardzībai lietot ūdensnecaurlaidīgu palagu, higiēnisko virsmatraci vai komforta virsmatraci. Papildus komforts nekad nav kaitējis.

Ikvienai kaprīzei

Ja esat izvēlējies katrs savu matraci (piemēram, sieviete izvēlas H2 cietības, bet vīrietis H3 cietības matraci, izmērā 90 x 200cm katrs), kuri kopā gultā veido vienu lielu matrača laukumu 180 x 200cm, noteikti noderēs matraču starplika.

Vairs nekādu spraugu starp diviem matračiem un jums!

Matrači ir sadalīti četrās kategorijās: Cena, Kvalitāte, Veselība un Luksus.

Ir dažāda augstuma matrači: sākot no 18 cm – 28 cm augsti.

Matrači ir dažādos izmēros:

80 / 200 cm
90 / 190 cm
90 / 200 cm
100 / 200 cm
120 / 200 cm
140 / 200 cm
160 / 200 cm
180 / 200 cm
200 / 200 cm

Kā šo visu informāciju salikt kopā un izvēlēties sev piemērotāko matraci? Pietiks, ja varēsiet atbildēt uz 5 svarīgiem atslēgas jautājumiem.

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem