Premium segmenta, augstākās kvalitātes gultas veļa – Janine gultas veļa.  JANINE Design GmbH zīmola kvalitāte ir balstīta uz izkoptām un senām aušanas tradīcijām, kuras aizsākumi meklējami jau 1911. gadā. Viens no vadošajiem augstākās kvalitātes un modernas gultas veļas ražotājiem un tirgotājiem premium segmentā visā Eiropā.

JANINE kolekcijas kvalitatīvie audumi ir izgatavoti no rūpīgi atlasītiem un dabīgiem materiāliem, kas ar īpaši pārdomāta stila dizainu un krāsu kļūst par neatkārtojamu gultas veļas audumu.

Gultas veļas dizainu izstrādi JANINE uztic Milānas, Parīzes, Londonas un Vācijas vadošajām dizaina studijām, nodrošinot gultas veļu dizaina unikalitāti.

Modernas ražošanas metodes, ekskluzīvs dizains, augsta kvalitāte ir JANINE gultas veļas veiksmes formula, kas jau vairāk nekā 100 gadus ir iecienītākā gultas veļa Eiropā!

Ar dažādām gultas veļas kolekcijām JANINE regulāri var piedāvāt arvien jaunus, daudzpusīgus dizainus, garantējot gultas veļas komplektu ikvienai gaumei. No klasikas līdz modernai mākslai, no izsmalcināta mako satīna līdz greznajam mako brokāta damastam, piešķirot gulēšanai ekskluzīvu komfortu un radot atbilstošu atmosfēru guļamistabā.

Visas JANINE  gultas veļas kolekcijas radītas no dabiskās kokvilnas, kas ir sertificēta atbilstoši OEKO-TEX® Standard 100, nodrošinot pārskatāmību un kvalitātes izsekojamību no ražošanas procesa līdz niansētai dizainu izstrādei.

Neatkarīgi no tā, vai gultas veļas dizainā dod priekšroku ziedu un romantiskam stilam, modernākajiem grafiskajiem elementiem, detalizētiem ornamentiem vai mūžīgi klasiskajam vienkrāsainajam variantam – ar JANINE plašo piedāvājumu ikviens atradīsiet tieši savam izvēlētajam stilam atbilstošu, nemainīgi augstas klases gultas veļu.

Augstās kvalitātes gultas veļas komplektus var papildināt ar JANINE zīmola palagiem, kas atbilst tām pašām kvalitātes un dizaina tendenču prasībām

Iecienītākās JANINE gultas veļas kolekcijas ir:

  • J.D. by Janine
  • Moments
  • Modern Art
  • Chinchilla
  • Modern Classic
  • Mako Brokat Damast

Gultas veļas izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm
155 x 220 cm
200 x 220 cm
220 x 240 cm

Janine dizaina gultas veļas komplektus un palagus var iegādāties Miedziņš e-veikalā