Schlafgut gultas veļa ir stāsts par aizrautību. Aizraušanās rada atšķirību un aizrautīga attieksme ir galvenais veiksmes priekšnosacījums.

Mums ir svarīga kvalitāte. Mēs ražojam tikai to, uz kā mums pašiem patiktu gulēt. Mūsu aizraušanās ar gultas veļas radīšanu pavada visu ražošanas procesu, tā ir iestrādāta katrā produkta detaļā. Izturība un nemainīgi augsta kvalitāte raksturo mūsu produktus. Mēs to garantējam ar pastāvīgu produktu kvalitātes kontroli. Katrā ražotnē viena no mūsu miega ekspertu komandām pavada produktu no tā izgatavošanas sākuma brīža līdz brīdim, kad tas atstāj mūsu uzņēmumu.”

Tā sevi raksturo gultas veļas ražotājs Schlafgut, kuri savu aizraušanos sākuši pirms vairāk nekā 60 gadiem. Schlafgut gultas veļa ir pārdomāta savā elegantajā vienkāršībā. Audumu tekstūras dizains ir nozīmīga gultas vela dizaina nianse. Ikviena detāla ir precizi un akurāti izstrādāta, un kvalitatīvi izpildīta.

 

Iedvesmojieties no Schlafgut gultasveļas kolekciju daudzveidīgajām krāsām, dizainiem un materiāliem.

Piešķiriet savai guļamistabai individuālu niansi, radiet sezonālo izskatu un brīnišķīgu pašsajūtu. Gultas veļas dizainus lieliski papildina Schlafgut radītie palagi.

Priekšrocības:

  • 100% kokvilna, augstākās kvalitātes;
  • piemērota veļas žāvētājiem un viegli gludināma;
  • slēpts, iešūts rāvējslēdzējs;
  • OEKO-TEX® sertificēta;
  • ilgtspējīga domāšana ilgtspējīgā produktā Code of Care;
  • Ražota Vācijā

Dažādi izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm

Schlafgut gultas velas komplektus un palagus var iegādāties Miedziņš e-veikalā