Voilaks pasargā matrača audumu no berzes un bojājumiem, kas rodas matracim berzējoties gar gultas rāmja koka daļām, tai skaitā gultas līstēm.

Voilaks nodrošina papildus siltumu un optimizē mitruma apmaiņu starp matraci un gultas līstēm, veicinot labāku gaisa cirkulāciju. Tas ir arī sen zināms līdzeklis efektīvai aukstās gaisa plūsmas aizsardzībai no apakšas. Labi pārbaudīts matrača aizsargs jau daudzu gadu garumā, ļoti izturīgs.

Tas ir nepamatoti aizmirsts, komplektējot savu ideālo gultu. Visaugstāko komfortu un līdz ar to arī kvalitatīvu miegu var iegūt pilnībā ievērojot visus gultas komplektēšanas elementus:

Ir vairākas nianses, kas var ietekmēt miega kvalitāti un matracis ir viens no noteicošajiem priekšnosacījumiem. Līdz ar to ir būtiski investēt kvalitatīva matrača iegādē, kas kalpos vairākus gadus. Tieši voilaks arī nodrošinās kvalitatīvā matrača ilgmūžību un nodrošinās nepieciešamo komfortu. Voilaks ir salīdzinoši neliela investīcija, lai nodrošinātu matracim nepieciešamo aizsardzību.

Voilak ražotājs ir Vācijas uzņēmums Frankestolz, kas jau kopš 1955.gada ražo kvaliatīvus matračus. Sākotnēji nelielais ģimenes uzņēmums ir izaudzis par mūsdienīgu un dinamisku uzņēmumu. Ievērojams darba apkoms tiek ieguldīts inovatīviem risinājumiem un izpētei, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti.

Voilaku izmēri:

90 / 200 cm
100 / 200 cm
120 / 200 cm
140 / 200 cm
160 / 200 cmu.c.

Voilaku var iegādāiets Miedziņš e-veikalā