Kvalitatīvas preces bērniem – viss bērnu miegam un labsajūtai! Ikviena prece ir ražota ievērojot augstākos kvalitātes standartus, rūpīgi atlasot izjemateriālus un izstrādājot unikālu dizainu. Miegam bērna attīstībā ir viena no noteicošajām lomām un īpaši svarīgi ir nodrošināt visu nepieciešamo komfortablai gulēšanai, izvēloties bērna organismam atbilstošas preces.

Kvalitatīvam bērna miegam nepieciešams:

Piedāvājumā ir arī Raudzību dāvanas, kas iepriecinās jaunos vecākus. Arī dvieļi ar populāru animācijas tēlu dizainu vai sporta tematiku var noderēt kā lieliska dāvana svētkos.

Ar atraktīvu gultas veļas dizainu var pamudināt bērnus ātrāk iet gulēt, lai bērns varētu pilnvērtīgi atpūsties un attīstīties. Gultas veļas dizainā ir plašas izvēles iespējas – pašiem mazākajiem ir mīlīgu zvēriņu tematiku, animācijas filmu tēlu tematika vienmēr ir pieprasīta, sporta tematika vai arī dabas un zvēriņu foto-dizaini ir iecienīta izvēle. Gultas veļas izmēri ir standarta izmēros zīdaiņiem un bērniem līdz 16 gadu vecumam. Pēc tam jau var iegādāties arī segas un segas pārvalkus standarta pieaugušo izmēros.

Atsevišķi ražotāji regulāri atjauno gultas veļas kolekcijas bērniem, aktualizējot ar jauniem animācijas filmu tēliem vai dabas tematiku. Preces bērniem vienmēr prasa papildus rūpību un uzmanību ražošanas un dizaina izstrādes procesā.

Visas preces bērniem var iegādāties Miedziņš e-veikalā