Unikāli ekskluzīva gultas veļa. JANINE Design GmbH zīmola kvalitāte ir balstīta uz simtgadīgām aušanas tradīcijām, kuras aizsākumi meklējami jau 1911. gadā. Viens no vadošajiem augstas kvalitātes, smalkas un modernas, gultas veļas ražotājiem un tirgotājiem premium segmentā visā Eiropā.

JANINE kolekcijas augstās kvalitātes audumi ir izgatavoti no izvēlētiem, cēliem un dabīgiem materiāliem, kas ar dizainu, krāsu un komfortu kļūst par ļoti īpašu gultas veļas audumu.

Gultas veļas dizainu izstrādi JANINE uztic Milānas, Parīzes, Londonas un Vācijas dizaineru studiju dizaineriem, kas padara veļu par unikāli ekskluzīvu.

Mūsdienīgu ražošanas metožu, ekskluzīva dizaina un pirmās klases materiālu kvalitātes kombinācija ir veiksmes recepte JANINE gultas veļai, kas priecē vairāk nekā 100 gadus.

Ar dažādām gultas veļas kolekciju līnijām JANINE tiek apvienots plašs, daudzpusīgu gultas veļas dizainu klāsts, kas garantē, ka tiek apmierināta ikviena gaume. No klasikas līdz modernai mākslai, no izsmalcināta mako satīna līdz greznajam mako brokāta damastam, kas gulēšanu padarīs unikālu un radīs lielisku atmosfēru guļamistabā.

Visas JANINE  gultas veļas kolekcijas radītas no dabiskās kokvilnas, kas vienmēr ir sertificēta atbilstoši OEKO-TEX® Standard 100 un tiek apstrādāta sarežģītos ražošanas procesos līdz niansētai dizainu izstrādei.

Neatkarīgi no tā, vai gultas veļas dizainā jūs dodat priekšroku ziedu un romantiskam stilam, modernākajiem grafiskajiem elementiem, detalizētiem ornamentiem vai mūžīgi klasiskajam vienkrāsainajam variantam – ar JANINE produktu klāsta universālo izvēli Jums tiek garantēts, ka Jūs atradīsiet stila un kvalitātes apvienojumu gultas veļā, kura radīta ar augstāko kvalitāti.

Augstās kvalitātes gultas veļas klāstu papildina JANINE ražotie palagi, kas atbilst tām pašām kvalitātes un modes prasībām, tādējādi ir ideāls papildinājums JANINE ražotajai gultas veļai.

Iepazīsties ar JANINE gultas veļas kolekcijām:

Gultas veļas izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm
155 x 220 cm
200 x 220 cm
220 x 240 cm

Ar JANINE Jūs saņemsiet augstas kvalitātes, izturīgu un īpaši ādai draudzīgas kvalitātes gultas veļu, kas ir pieejama ne tikai daudz lieliskos dizainos un starojošās krāsās, bet arī dažādos izmēros.

Pierakstīties jaunumiem

Pierakstīšanās jaunumiem