Kvalitatīva un skaista gultas veļa ikvienai noskaņai un labam miegam! Tās ir sajūtas, noskaņa un atmosfēra, ko tā spēj radīt guļamistabā. Pēc garas darba dienas, guļamistaba ir mūsu miera osta, kur smelties spēku un enerģiju nākamajai dienai.

Eiropā un pasaulē iecienīti zīmoli nodrošinās kvalitatīvam miegam nepieciešamos apstākļus. Piedāvājumā ir plaša krāsu palete un daudzveidīgi dizaini, ļaujot ikvienam atrat sev tīkamāko kombināciju. Katrs var izvēlēties savam komfortam atbilstošu materiālu – izsmacināto satīnu, mīlīgo flaneli, dabīgo linu un kokvilu.

Sezonāli aktuālie krāsu toņi un dizaini

Rūpīgi izvēlēti sadarbības partneri nodrošina augstāko kvalitāti un rūpes par ikvienu detaļu. Pārliecinoši augstie kvalitātes standarti ļauj novērtēt materiālu kvalitāti, toņu daudzveidību un dizaina nianses. Gultas veļa, kas papildinās guļamistabas interjeru ar līdzsvarotu stilu vai varbūt košu akcentu. Atbilstoši gadalaiku maiņai var izvēlēties sev tīkamākos materiālus – smalko satīnu, omolīgo flaneli vai dabīgo linu un kokvilnu. Izmēģinot katru no materiāliem varam pilnveidot savu labsajūtu un līdz ar to uzlabot arī miega kvalitāti. Miega kvalitātei būtiska ir arī kopējā estētika un atmosfēra guļamistabā. Tikai ar gultas veļas dizaina un krāsas maiņu guļamistaba var iegūt pilnīgi citu noskaņu, izvēlies sev atbilstošāko zīmolu:

Janine – premium klases gultas veļa

Fleuresse – ekskluzīva savā būtībā

Bierbaum – palutiniet sevi ar kaut ko skaistu

Kaeppel – izbaudi kvalitāti

Schlafgut – aizrautība rada atšķirību

Mazos gulētājus priecēs gan attēlotie multfilmu varoņi, gan mīlīgi lācīši, aitiņas un citi dzīvnieciņi. Gultas veļa, kas palīdzēs mazulim fantazēt un pilnībā izbaudīt mierpilnu miegu. Lai ikvienam mazulim gulētiešana ir patīkams un gaidīts brīdis.

Palīdziet bērniem sapņot, iztēloties un fantazēt!

Gultas veļa, kas radīta ar rūpēm par pašiem mazākajiem:

Herding – animācijas filmu varoņi

Scglafgut – ar mīlestību vismazākajiem

Fleuresse – izcila kvalitāte mazuļu labsajūtai

Kaeppel – maziem sapņotājiem

Gultas veļas komplektus var iegādāties Miedziņš e-veikalā