Rūpēs par miega kvalitāti, spilveni noteikti spēlē noteicošo lomu. Spilvena izvēlei jābūt pārdomāti izsvērtai un izvērtētai, jo nepiemērots spilvens ilgtermiņā var izraisīt sprandas un pat muguras sāpes. Piemērota spilvena pareiza izvēle ir tikpat svarīga, kā pareiza matrača izvēle

Spilvena izvēlē būtiski ir ņemt vērā savus ieradumus, gulēšanas pozu, kā arī veselības problēmas, ja tādas pastāv. Jāpatur prātā, ka ne tikai jāsēž, bet arī jāguļ ar taisnu mugurkaulu.

Sev piemērotu spilvenu var iegādāties Miedziņš e-veikalā

Spilvens un gulēšanas ieradumi

Ja ir ieradums gulēt uz muguras vai sāniem, galvenais princips – spilvenam jābalsta gan galva, gan tā dēvētā kakla daļa –  mugurkaula izliekums kakla daļā. Pareizi guļot, tam jābūt visam aizpildītam, spilvena atbalstītam.

Nozīme ir arī spilvena lielumam, pārvalka materiālam un izgatavošanas materiālam. Par piemērotākajiem varētu būt tādi, kuri pielāgojas galvas un kakla formai, palīdzot noturēt mugurkaula kakla izliekumu pēc iespējas anatomiski pareizākā pozīcijā.

Vācijas uzņēmuma f.a.n. izstrādātie Sleep & Care programmas spilveni perfekti pielāgojas cilvēka ķermeņa anatomijai, un tādēļ ieteicami kā lielisks atbalsts muguras kakla izliekuma atbalstam.

Piedāvājam dažādu materiālu, pildījumu, izmēru un pielietojuma spilvenus: