Kaeppel gultas veļa ir ražota Vācijas uzņēmumā Adam Kaeppel, kas dibināts 1937. gadā un priecē savus klientus ar lielisku gultas veļas kvalitāti jau vairāk nekā 80 gadus.

Kaeppel ir zināms kā viens no senākajiem gultas veļas ražotājiem Eiropā, kur veiksmīgi turpina savu attīstību līdz pat mūsdienām. Šodien uzņēmums ir kļuvus par vienu no absolūtiem līderiem, atzītu mūsdienīgu un kvalitatīvu gultas piederumu ražotāju un piegādātāju.

Kvalitātes izpratne, absolūta orientācija uz klienta vēlmēm un savlaicīga tendenču izzināšana un ieviešana ir uzņēmuma Kaeppel veiksmes garants. Tradīciju novērtēšana apvienojumā ar pašreizējā pieprasījuma izpratni, ir uzņēmum panākumu pamats. Ražošanas procesā vienmēr tiek ņemti vērā un ievēroti jaunākie dati par cilvēka veselību un vides aizsardzību. Sīkākus norādījumus par individuāli piemērojamiem kopšanas noteikumiem vienmēr atradīsiet  uz iepakojumā esošās informācijas.

Kaeppel gultas veļa vienmēr pārsteidz ar dizaina un krāsu daudzveidību. Starp gultas veļas piedāvājumu atradīsiet gan elegantu vienkrāsainu gultas veļu, gan rotaļigus toņu salikumus, gan vienmēr klasiskos un iecienītos dizainus. Tieši plaša daudzveidība dizainā un toņos, plašais redzējums un klientu daudzveidību, ierindo Kaeppel gultas veļu starp pieprasītākajiem.

Priekšrocības:

  • 100% kokvilna (mako satīns);
  • Mūsdienīgi dizaini;
  • mazgāt līdz 60 ° C temperatūrai, var žāvēt veļas žāvētājā;
  • ar slēpto rāvējslēdzēju (mazgājot, lūdzu aizvērt).

Dažādi izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm
155 x 220 cm
200 x 200 cm

Kaeppel gultas veļu un pieskaņotu palagu var iegādāties Miedziņš e-veikalā