Labākās segas bērniem un mazuļiem.

Medisan KidsSchäfer

Labākās segas bērniem un mazuļiem ir zīmola Medisan Kids segas. Uzņēmuma f.a.n. izstrādātā ražošanas programma bērnu segām Medisan Kids, ir sevi jau gadiem attaisnojusi, lai šo segu sauktu par lielisku. Augsta higiēnas pakāpe pateicoties augstajai mazgāšanas temperatūrai. Nedzīvo mājas putekļu ērcītes.

Pildījums: f.a.n. Iso-fill® šķiedra (100% poliesteris).
Piemērota astmatiskiem – alerģiskiem cilvēkiem.
Audums: 100% kokvilna.

Kopšana: mazgājama līdz 95 ° C temperatūrai, piemērots žāvēšanai veļas žāvētājā. Ieteicams lietot mazgāšanas līdzekļus “bez optiskā balinātāja”.

Segas izmērs:

100 x 135 cm
135 x 200 cm

Piedāvājumā segu izmēriem atbilstošu gultas veļas komplekti bērniem. Visas segas un gultas veļas komplektus var iegādāties Miedziņš e-veikalā

“Bērnu sapnis – vienkārši maģisks” – ir ne tikai ražotāja Horst Schäfer GmbH plaši pazīstamo bērnu segu sauklis, bet ari visa izstrādātā segas ražošanas programmas rezultāts. Lai šīs segas bērniem apliecinātu savu unikalitāti, tām jāatbilst vairākiem kritērijiem: viegli kopjamas, var mazgāt līdz 60° C, viegli mazgājams jebkurā veļas mazgāšanas mašīnā. Svarīgi! Pēc mazgāšanas, ievietot veļas žāvētājā, neatstat izžūt patstāvīgi. Pēc vajadzības var mazgāt līdz 90° C temperatūrai. 100% dabīgais produkts: segas sertificētas ar Oeko-Tex Standard 100 un ikviena ražošanā izmantotā sastāvdaļa ir pilnībā brīva no kaitīgām vielām attiecībā pret saskari ar ādu. Pildījumam tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes dūnas, kuras ir sertificētas ar izcelsmes sertifikātu.

Nekas nav labāks par veselīgu miegu un veselīgu attīstību pirmajos mazuļa dzīves gados, ko garantē 100% dabīgs produkts.

Viegls svars: dūnu pildījums ir pārāks par visiem citiem segu pildījumiem viegluma ziņā. Šīs kolekcijas segas ir supervieglas bērna ķermenim ar tikko jūtamu pieskārienu.

Optimāla siltuma regulēšana: pasakaini vieglās, elpojošas un maigi pūkainās segas nodrošina ideālu siltuma uzkrāšanos un regulāciju, neatkarīgi no sezonālajiem laika apstākļiem. Segas ideāli nodrošinās bērna siltumregulāciju, neļaujot salt ziemā un svīst vasarā.

Segas izmērs:

100 x 135 cm
135 x 200 cm

Piedāvājumā segu izmēriem atbilstoši gultas veļas komplekti  bērniem. Visas segas un gultas veļas komplektus var iegādāties Miedziņš e-veikalā