Virtuves dvieļi ir vienmēr aktuāla un nemainīga vērtība ikvienā virtuvē! Bet ir ļoti būtiska virtuves dvieļu kvalitāte, to spēja apsorbēt mitrumu, neplūksnains audums, praktisks tonis.

Virtuves dvieļi ir pavisam vienkāršs un ekonomisks veids, kā varam ietekmēt virtuves interjera dizainu. Varam virtuvē ieviest sezonālas aktualitātes – pavasarī izvēloties virtuves dvielīšus sulīgos toņos, sarkanās krāsas dvielīšus izvēloties Ziemassvētku sezonā.

Sakārtotas virtuves iespaidu varam radīt lietojot kvalitatīvus, vienāda toņa, saskanīgus virtuves dvielīšus. Tā ir pavisam maza nianse ar ievērojamu ietekmi – izvēlies virtuves skapīšu tonim pieskaņotus virtuves dvielīši. Pārdomātam koptēlam var saskaņot virtuves dvieļus ar mazajiem frotē rokas dvieļiem.

Iegādājies virtuves dvieļus Miedziņs e-veikalā, piedāvājumā ir arī dāvanu komplekts ar virtuves dvieļiem.

Virtuves dvieļi visbiežāk ir no kokvilnas, lina vai to sajaukuma. Katram materiālam ir savas priekšrocības un arī trūkumi. Lina trauku dvieļu viens no trūkumiem varētu būt, ka tie var sarauties, mazgājot augstā temperaturā un jauniem lina auduma trauku dvieliem piemīt linam raksturīgā cietība, kas var izzust pēc vairākām mazgāšanām. Savukārt kokvilnas auduma trauku dvieļi var būt salidzinoši plāni un to audums var plūksnot, līdz ar to slaukot stikla grāzes uz tām paliek kaitinošās dvieļu auduma pūkas. izvēloties kvalitatīvu trauku dvieli, jāskatās, lai kokvilnas audums ir pietiekoši biezs, tas noteiks arī trauku dvieļu lietošanas ilgumu.

Virtuves dvieļu kvalitātes kritēriji:

  • labi absorbē mitrumu
  • neplūksnojas
  • izturīgs un pabiezs materiāls
  • kvalitātīvas nošuves
  • labi mazgājas