Dūnu spalvu spilveni – pēļu mīkstums karaliskam miegam. Speciāli veidots spilvena apvalks, kas sastāv no trīs daļām. Vidējā kamerā ir augstvērtīgs zoss spalvu pildījums, kas piedod spilvenam formu un elastību. Abas ārējās kameras satur 100% dūnu pildījumu, kas spilvenu padara īpaši mīkstu un patīkamu. Izvēlieties sev piemērotāko dūnu un spalvu pildījuma attiecību un baudiet patīkamu naktsmieru.

Daunacara® zīmola dūnu spilveni ir mazgājami līdz 60° C temperatūrai. Pēc mazgāšanas spilvens jāatstāj žāvētājā, līdz tā pildījums ir pilnībā izžuvis. Un, tomēr, iesakām vadīties pēc kopšanas instrukcijas, kura piestiprināta pie katra konkrēta spilvena.

Dūnu spilvenus var iegādāties Miedziņš e-veikalā

Dažādas pildījumu attiecības:

90% dūnas / 10% spalvas
70% dūnas / 30% spalvas
20% dūnas / 80% spalvas

Dažādos izmēros:

40 / 40 cm
40 / 60 cm
40 / 80 cm
50 / 70 cm
60 / 60 cm
60 / 80 cm
80 / 80 cm
Spilvens rullītis 15 / 40 cm

Bērniem domātie spilveni ir gatavoti īpaši ņemot vērā mazo gulētāju vajadzības – spilveni bērniem

Vairāk nekā četru gadu desmitu pieredze, tradīcijas un zināšanas dūnu spilvenu ražošanā no Vācu uzņēmuma Horst Schäfer sniegs labākos dūnu spilvenus pasaulē. Daunacara® spilveni ļauj baudīt dūnu un spalvu priekšrocības, pat tiem, kam ir alerģija pret mājas putekļu ērcītēm.

Daunacara® dūnu un spalvu spilvenu audums ir tik cieši un blīvi austs, ka mājas putekļu ērcītēm nav iespējas nokļūt spilvenu iekšpusē. Putekļu ērcītēm dūnu un spalvu sausā vide ir ļoti nelabvēlīga. 100% ražots Vācijā.