Cawö – augstākās kvalitātes dvieļi. Piešķir dzīvesprieku vannas istabai!

Vācu uzņēmums Cawö dvieļi savu kvalitāti ir pierādījuši jau vairāk nekā 60 gadus. Iecienītie, kvalitatīvie Cawö dvieļi ir gan viesmīlības nozares iecienīti, gan atzītu modes zīmolu izvēle, kas sadarbībā ar Cawö ražotni izstrādā savus unikālos dizainus un toņu salikumus.

Dvieļi ir ražoti no 100% tīras kokvilnas, ar īpašu rūpību un uzmanību izturoties pret ikvienu detaļu. Cawö mērķis ir, lai ikviens saņemtu nemainīgi augstas kvalitātes produkciju. Cawö dvieļi atšķiras ar savu īpaši maigo un biezo struktūru, piedāvājot klasiskus un musdienīgus toņu salikumus un printa dizainus.

Cawö frotē materiāls ar atzīmi “Ražots Vācijā” garantē firmas kvalitāti un atbilst arī augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem. Produkti ir sertificēti Oeko-Tex un nesatur veselībai bīstamas vielas, saskaņā ar Oeko-Tex Standartu 100. Ražotāja meistarība atbilst vismodernākajām tekstilrūpniecības nozares prasibām.

Frotē dvieļi no klasiskiem līdz moderniem toņu salikumiem un dizainiem. Piedāvājam arī Cawö halātus, klasiskos toņu salikumos.

Kopšana:

Mazgājami 60 ° C temperatūrā
Piemēroti veļas žāvētājiem

Dvieļi ir dažādos izmēros:

30 / 50 cm
50 / 100 cm
70 / 140 cm
80 / 150 cm
80 / 200 cm

Ražoti Vācijā  / 100% augstākās kvalitātes kokvilna / atbilst Eko-Tex Standartu 100

Dvieļus var iegādāties Miedziņš e-veikalā