Moderna, radoša, visaugstākās kvalitātes un ekskluzīva savā būtībā, tāda ir Fleuresse gultas veļa. Uzņēmums Fleuresse GmbH  jau kopš 1805. gada ir gultas veļas ražošanas tirgū. Viss aizsākās ar dziju, no tās ražotiem adījumiem un to pārdošanu, bet jau 1930. gadā uzņēmums bija lielākais kokvilnas vērpējs un audējs visā Eiropā. Tas savukārt uzņēmumam ļāva pēc Otrā pasaules kara kļūt par vienu no nozīmīgākajiem tekstilrūpniecības uzņēmumiem Vācijā.

Šodien Fleuresse apzīmē modernu, radošu un visaugstākās kvalitātes gultas veļu. Katru gadu tiek radīti vairāk nekā 50 jauni gultas veļas dizaini, kuri lielā mērā nosaka gultas veļas tendences Eiropā.

Izcilas tipogrāfijas krāsas, augstas kvalitātes un saudzīgi ražošanas procesi, sertifikāts atbilstoši ÖKO-TEX Standard 100. Tieši detaļas padara Fleuresse gultas veļu par tik īpašu. Pareizi kopjot, gultas veļa kalpos gadiem ilgi – tā gadiem ilgi paliek skaista.

Fleuresse piedāvā modernu gultas veļu visos standarta un lielizmēra izmēros. Dažādajās kolekcijās atradīsiet atškirīgas dizaina nisanses: ziedu rakstus, grafiskos dizainus, kā arī neparastas kombinācijas un gultas veļu, kura radīta iedvesmojoties no modernās mākslas.

Fleuresse gultas veļa palidzēs veidot nepieciešamo interjera dizainu guļamistabā – no provinces vienkāršības līdz greznam Šveices satīnam, no sildošā flaneļa veļas līdz Palazzo Premium klasei, no sportiski elegantai līdz izsmalcinātiem žakarda rakstiem. Šie ir tikai daži no dizaina salikumiem, izvēlies tieši sev atbilstošāko krāssu gammu un dizaina stilu!

Priekšrocības:

100% kokvilna;

augstākās kvalitātes materiāli;

moderni – ekskluzīvi  dizaini;

Oeko – Tex Standart sertificēta.

Dažādi izmēri:

135 x 200 cm
155 x 200 cm
155 x 220 cm
200 x 200 cm
200 x 220 cm
220 x 240 cm

Fleuresse gultas veļas komplektus un pieskaņotus palagus var iegādāties Miedziņš e-veikalā