Matraču starplika ir papildus ērtība un komforts! Tā nosedz divu blakus esošu matraču savienojuma vietu un sniedz papildus komfortu, ja izvēlas divus atsevišķus matračus vienai gultai. Tā savieno divus matračus un aizpilda plaisu starp tiem, sniedzot to pašu komfortu kā viens liels matracis. 

Matracim ir noteicoša nozīme, lai varētu baudīt kvalitatīvu un spēcinošu miegu, bet katram gulētājam var būt savi individuālie komforta kritēriji. Līdz ar to arī tiek pieņemts lēmums divguļamajā gultā likt katram savu matraci. Būtiski ir atzīt un definēt katram savus komforta kritērijus un ar matrača starpliku vairs nav nepieciešams meklēt kompromisus, lai izvēlētos vienu divguļamo matraci.

Matrača starplika ir viena no niansē, ko ir nepieciešams izvērtēt, kad izvēlas jaunu matraci, jo gulēšanas paradumi un komforta prasības ar laiku var mainīties un kļūt katram atšķirīgas. Miega kvalitātei ir būtiska ietekme uz kopējo organisma veselību un labsajūtu. Tas arī nosaka mūsu organisma imūnsistēmas pilnvērtīgu funkcionēšanu. Matrača starplika var būt salīdzinoši maza nianse, lai katrs varētu saņemt sev nepieciešamo ērtību un kvalitatīvu miegu.

Matraču starpliku ražo Vācijas uzņēmums Frankenstloz, kas jau kopš 1955.gada ražo kvalitatīvus matračus un ar to saistīto papildus produkciju. No neliela ģimenes uzņēmuma tas ir izaudzis par mūsdienīgu un dinamisku ražotni, kas ievērojamus resursus iegulda inovācijās un izpētē, lai garantētu nemainīgi augstu kvalitāti.

Matraču starplika papildus ērtība un komforts – tā būs īpaši neaizstājama, kad ģimenē piedzims mazulis un pirmajā dzīves gadā īpaši nozīmīgi ir nodrošināt iespēju mazulim gulēt starp vecākiem. tā nav tikai ērtība, bet arī mazuļa drošība, ko var nodrošināt izvēloties kvalitatīvu matraca starpliku.

Ar bērna ienākšanu ģimenē aktualizējas arī higiēniskā virsmatrača un ūdens necaurlaidīgu palagu nepieciešamība.

Matraču starpliku var iegādāties Miedziņš e-veikalā