Labsajūtas formula – kvalitatīvs miegs!

Katram ir sava labsajūtas formula, bet kvalitatīvs miegs noteikti ikvienam ir labsajūtas pamatā. Miega kvalitāti var ietekmēt daudz un dažādas nianses – tas ir gan noskaņojums, gan emocionālā pašsajūta, gan guļamistaba un gultas kvalitāte…. un tieši par šo noslēdzošo posmu mēs veikalā Miedziņš varam parūpēties – augstākās kvalitātes mājas tekstils mūsu veikalā!

Pie mums var iegādāties kvalitatīvu gultas veļu, segas, spilvenus, matračus, dvieļus, vannas halātus un arī citus mājas tekstilus. Gultas veļas piedāvājums ir plašs un noteikti varēsim to piemeklēt ikvienai gaumei: vai tas būtu izsmalcināts satīns, piemīlīgs flanelis vai klasiskā kokvilna. Arī spilveni un segas ir visdažādākā sastāva un izmēra. Savukārt matračus varēsim piedāvāt, ņemot vērā katra individuālās prasības un kaprīzes. Ērts matracis tiešām ir ļoti plašs jēdziens. Šeit ir būtiski individuāli piemeklēti risinājumi, kas precīzi atbilst gulētāja augumam, ķermeņa svaram, gulēšanas paradumiem.

Zinātnieki nenogurstoši pēta cilvēka un miega attiecības. Katra pētījuma rezultātus izvērtē ražotāji, kas izstrādā atbilstošas segas, spilvenus, gultas veļu, matračus, ļaujot paaugstināt mūsu miega kvalitāti vidēji par 20%.

Iedomājies, cik lieliskā veidā mainītos mūsu dzīve, ja varētu tā vienkārši piecelies no rīta un būt laimīgs!

Visplašākā izvēlē mājas tekstils mūsu veikalā, gaidīsim ciemos Miedziņš veikalā, Rīgā, Tērbatas ielā 59/61!

Ar cieņu, Evita Sondore