Virsmatrači nodrošina īpaši patīkamu, papildus komforta sajūtu. Tā augsti uzpūstā 7 zonu putu plāksne veido dažādu reljefu struktūru, kas rada īpaši patīkamu komforta sajūtu pirms miega. Virsmatrača augstumi ir no 3,5 cm līdz 5 cm. Virsmatraci var ērti nostiprināt ar četrām gumijas joslām zem pamatmatrača stūriem.

Kvalitatīvais materiāls nodrošina ideālu gaisa cirkulāciju un tā pārvalks ir ērti noņemams un kopjams. 3 malās iestrādātais slēdzējs ļauj to viegli noņemt un mazgāt veļas mašīnā līdz pat 95° C, piemērots žāvēšanai veļas žāvētājā. Piemērots alerģiskiem – astmatiskiem cilvēkiem. Maksimālā pieļaujamā saraušanās līdz 4% no virsmatrača izmēra.

 

Higiēniskie virsmatrači

Ja vēlaties, lai matracis un virsmatracis saglabātu nevainojamu izskatu, tad ideālā izvēle ir higiēniskie virsmatrači. Tikai 1 cm biezs. Stiprinās ar gumijām zem matrača stūriem. Piemērots arī alerģiskiem – astmatiskiem cilvēkiem.

Higiēniskais virsmatracis ir ideāli piemērots matrača vai virsmatrača aizsardzībai. Tas pasargā no dažādiem traipiem – izlijuši dzērieni, svīšana, zīdaiņu, bērnu, mājdzīvnieku radīti trapi. 

Virsmatrači ir no 100% dabīgas kokvilnas – dabīgs pildījumu un arī ārējais audums, līdz ar to tas nodrošina pilnvērtīgu ķermeņa mitruma regulēšanu un labsajūtu miega laikā. 

Virsmatraču izmēri:

90 / 200 cm
100 / 200 cm
120 / 200 cm
140 / 200 cm
160 / 200 cm
180 / 200 cm
200 / 200 cm

Lai ideālais matracis kalpotu ilgi ir nepieciešams atbilstoši par to rūpēties, izvēloties atbilstošu voilaku un gultas līstes!

Iegādājies atbilstošo virsmatraci Miedziņš e-veikalā!